به شریک زندگی خوش آمدید!

1. شریک زندگی یک جامعه مجازی در زمینه همسریابی است که با توجه به فرهنگ اسلامی ازدواج، طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار به افراد مجرد کمک میکند تا چنانچه بدنبال ازدواج و تشکیل خانواده هستند، با ثبت نام و تشکیل پروفایل در سایت، با فردی که مطابق معیارهایشان است آشنا شوند.

2. اول از همه از خدای بزرگ و قادر متعال كمك بطلبيد تا همسری شايسته را برای شما عنايت نمايند.

3. سعی نماييد فعاليت‌ها و ارتباطات شما با اطلاع خانواده‌ها و در حضور آن‌ها باشد تا هم شرعی بوده و هم از آسيب‌های اخلاقی در امان بمانيد.

4. در پيام‌های ارسالی خود رعايت مسائل شرعی ، اخلاقی ، ادب ، احترام متقابل و ... را بنماييد و از به كار بردن الفاظ ركيك ، غير شرعی ، بی ادبانه و ... خودداری نموده و همواره احترام را در نظر داشته و خدای بزرگ را شاهد اعمال خود بدانيد.

5. اين سايت يك سايت ازدواج است و برای امر مقدس ازدواج طراحی و اجرا شده است و از كاربرانی كه خدای ناكرده با قصدی غير از ازدواج و مثلا برای دوستيابی و ... وارد سايت می‌شوند درخواست می‌گردد ثبت نام ننمايند و در صورت ثبت نام ، درخواست لغو عضويت نمايند تا عضويت آن‌ها لغو گردد.

6. سعی نماييد اطلاعات خود را با صداقت تمام وارد نماييد و مطمئن باشيد كه حريم خصوصی كاربران در اين سايت كاملا حفظ شده است.

7. كاربران مجاز هستند با مسئوليت خودشان اطلاعات شخصی خود را در پيام‌های ارسالی به كاربران ديگر ارسال نمايند و مسئوليت آن نيز با خود كاربران بوده و اين سايت هيچ دخالت و مسئوليتی در اين زمينه نخواهد داشت.

8. مسئوليت امنيت اكانت كاربران با خود آن‌ها می‌باشد. از اظهار رمز عبور و ايميل خود نزد افراد ناشناس خودداری نماييد.

9. نيت واقعی كاربران را فقط خدا می‌داند و بس و ما نمی‌توانيم كسی را قصاص قبل از جنايت بكنيم اما به محض شكايت با تمام توان برخورد می‌كنيم و از كاربران محترم هم تقاضا داريم در صورت مشاهده موارد خلاف در اسرع وقت آن را به مديريت سايت گزارش نمايند.

10. پر واضح است که بستر فراهم شده در این سایت فقط به منزله معرفی زوجین و آشنایی مقدماتی و اولیه ایشان می باشد كه ميبايست بلافاصله از طريق والدين و خانواده ها، مراحل شناخت و آشنايي تكميل گرديده و بعد از تحقيق و بررسي دقيق و همه جانبه و همچنين ارزيابي صحت و سقم ادعاهاي صورت گرفته و با مشورت والدين و درصورت نياز مراكز مشاوره ازدواج یا مشاور خود سایت ، با آگاهي و شناخت كامل و كافي ، در نهايت همسري شايسته و مناسب انتخاب گردد. لازم بذكر است كه در ثبت نام افراد در اين سايت اطلاعات هويتي آنها (مانند: نام و نام خانوادگي و شماره تماس و ...)‌ به هيچ عنوان مورد پرسش قرار نمي گيرد و لذا هويت افراد تا زماني كه خود آنها اراده نمايند مخفي ميماند . البته چون بيان اطلاعات هويتي افراد ، مانند نام و نام خانوادگي ايشان ، در مراحل ابتدايي و مقدماتي بررسي و ارزيابي كفويت و مناسب بودن افراد ، هيچ اهميتي ندارد لذا اكيداً توصيه ميكنيم كه از اعلام اطلاعات هويتي خود تا زمان جدي شدن موضوع و مشورت با خانواده ، پرهيز فرماييد.

11. از تمام كاربران گرامي تقاضا ميگردد كه با پاسخگويي صادقانه به سوالات سايت، خود را همانگونه كه واقعاً هستيد معرفي نماييد تا همسري بيابيد كه شما را با مشخصات واقعي و خود حقيقي تان پسنديده و تاييد نمايدو با رضايت كامل از انتخاب مورد قبول خود ، يك عمر به خوشي و شادكامي دركنار شما زندگي نماييد. ضمن اينكه بحث ازدواج با گپ و گفتگوي اينترنتي و يا دوستي هاي خياباني بسيار متفاوت است و هر دروغي دير يا زود برملا ميشود ، زيرا يقيناً طرف مقابل و خانواده ايشان، قبل از ازدواج تحقيقات زيادي صورت خواهند داد و فقط به صرف ادعاي بعمل آمده تصميم گيري نخواهند كرد. ضمناً به ياد داشته باشيد كه هرگونه دروغ و رفتار غيرصادقانه (هرچند كوچك) ميتواند در تصميم گيري نهايي فرد مقابل اثر گذاشته و معيار و سنجشي براي شناخت شخصيت روحي شما باشد و چه بسا كه گاهي يك دروغ به زعم شما ساده ، ميتواند از نظر طرف مقابل نشانه عدم صداقت شما و خط بطلاني بر ساير محسنات شما باشد پس با كمال صداقت خود را همانگونه كه هستيد معرفي نماييد.

12. شریک زندگی وابسته به هیچ نهاد و یا موسسه خاصی نبوده و به صورت مستقل اداره میشود.

13. اميدواريم با فضل الهی و توجهات حضرت وليعصر (عج) شاهد محيطی پاك و عاری از آفات باشيم تا كاربران با آسايش كامل بتوانند شريك زندگی و همسر مناسب خود را پيدا نمايند و اين قانون الهی و سنت پيامبر اكرم (ص) در جامعه رواج يابد و گامی هر چند كوچك در جهت جلوگيری از فساد و ... در جامعه اسلامی باشد.

پذیرش قوانین

1. ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات آن به معنای پذیرش و موافقت با کلیه قوانین سایت میباشد. چنانچه شما موافق قوانین و مقررات سایت نمیباشید در سایت ثبت نام ننمایید.

2. چنانچه شما دارای سن کمتر از 18 سال میباشید و یا خانم متاهل هستید نباید قوانین را پذیرفته و در سایت ثبت نام نمایید.

استفاده از خدمات سایت

1. شما پس از تشکیل پروفایل میتوانید در میان کاربران سایت (جنس مخالف) جستجو نمایید.

2. پس ار انتخاب فرد مورد نظر به وی پیام ارسال نمایید تا ایشان نیز پس از مطالعه پروفایل شما، تمایل یا عدم تمایل خود را اعلام نماید.

3. در صورتی که شما عضو ویژه باشید، می توانید پیام های دریافتی را مطالعه و پاسخ دهید.

4. در صورتی که مسوولین سایت به صحت برخی از اطلاعات پروفایل شما مشکوک شوند، مختارند تا پروفایل را بحالت تعلیق درآورده و درخواست مدراک مثبته نمایند مانند اصل شناسنامه و ....

5. امکان دارد در آینده بر اساس الزاماتی که قانون گذار تکلیف می نماید، از شما مدارک شناسایی مانند کارت ملی یا شناسنامه درخواست شود.

تخلف کاربر

1. موارد زیر تخلف بوده و منجر به اخطار و یا انسداد پروفایل میگردد:

1. داشتن اهدافی غیر از انتخاب همسر به منظور ازدواج مانند دوستیابی و ...

2. داشتن تاهل برای خانم ها

3. ارسال پیامهای تبلیغاتی و سیاسی در سایت

4. توهین و تحقیر به اعضای سایت و یا قومیت ها

5. ثبت اطلاعات نادرست اعم از نوشتاری و تصویری

6. ارسال اسپم (هرزنامه)

2. با توجه به فضای مجازی اینترنت ، اثبات برخی موارد تخلف بعضا دشوار میباشد، با این حال مسئولین سایت چنانچه ظن قوی به تخلف کاربری پیدا کنند مختارند تا از ادامه فعالیت وی جلوگیری بعمل آورند.

3. در صورت انسداد پروفایل شما توسط مسوولین سایت، تمام سرویسهای شما قطع و چنانچه بابت آنها پرداختی انجام داده اید، قابل استرداد نمیباشد.

4. هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

5. تخلف از طرف هريك از اعضاء و يا دريافت شكايت ، اكانت كاربر خاطی حذف خواهد گرديد. ضمناً اين حق براي مدير سايت محفوظ است كه به هر دليلي عضويت فردي را از سايت حذف نمايد. ضمناً آی پی كاربران هنگام عضویت و فعاليت در سایت و تمامی پیام های تبادل شده ثبت میشود بنابراین در صورت بروز هرگونه شکایت قضایی از هر يك از كاربران، آی پی ايشان و متن پیام های ارسالی در اختیار مقامات قضایی کشورهای متقاضی قرار خواهد گرفت .

6. هر گونه فعالیت سیاسی و حزبي بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد.

7. تمامي عكسها و همچنين نوشته هاي كاربران از نظر عدم مغايرات با قوانين سايت، مورد بررسي قرار ميگيرد و درصورت تخطي كاربران ،‌علاوه بر حذف و عدم نمايش عكس و يا مطلب مذبور ، اكانت كاربر متخلف نيز حذف خواهد گرديد.

8. عكسهاي ارسالي كاربران مي بايست با حجاب متعارف در کشورهای افغانستان، تاجیکستان باشد و به فرد ديگري تعلق نداشته باشد. قراردادن عکس فرد دیگری به غیر از عكس خود كاربر به بسته شدن دائمی پروفایل و پیگرد قانونی منجر خواهد شد.

9. براي امنيت بيشتر قبل از شناخت كامل از طرف مقابل ، از افشاي هويت خود و رد و بدل كردن شماره تماس و يا آدرس ايميل خودداري نماييد.

سلب مسئولیت

1. ما تمام تلاش خود را میکنیم تا محیط امنی را برای شما فراهم کنیم، اما تحقیق و بررسی اصلی در مورد صحت و سقم اطلاعات کاربران بر عهده خود شماست.

2. با توجه به گزارشات رسيده ، عده‌ای معدود از افراد از خدا بی خبر و كلاهبردار در قالب متقاضی ازدواج اقدام به اخاذی و كلاهبرداری از كاربران می‌كنند كه اين موارد شامل درخواست شارژ موبايل ، واريز وجه به حساب و يا انواع ديگر درخواست‌های غير معقول می‌باشد كه كاربران محترم لازم است در اين گونه موارد هوشيار بوده و در صورت مشاهده چنين درخواست‌هايی مراتب را به مديريت سايت گزارش نمايند و توجه داشته باشند كه مسئوليت واريز هر گونه وجه و شارژ موبايل و ... مستقيما متوجه خود كاربران بوده و اين سايت هيچگونه مسئوليتی در اين موارد نخواهد داشت.

3. ما هیچگونه مسئولیتی را در مقابل اطلاعات غلط، سوء استفاده و یا فریب احتمالی را نمی پذیریم.

4. مسئوليت كليه اطلاعات رد و بدل شده بين كاربران بر عهده خود كاربران می‌باشد و سايت شریک زندگی هيچ گونه مسئوليتی در اين زمينه و يا سوءاستفاده هايي كه امكان دارد توسط افراد شياد و فرصت طلب صورت پذيرد نخواهد داشت و هرگونه سوء استفاده احتمالي از افراد ، برعهده خود افراد ميباشد ؛ البته مديريت سايت درصورت هر نوع استفاده غير قانوني از سايت، نسبت به بستن اكانت فرد خاطي سريعاً اقدام خواهد نمود.

5. با توجه به مجموعه جامع سوالات موجود در سايت (منجمله سوالات مربوط به مشخصات ظاهري) توصيه ميشود حتي المقدور در مراحل ابتدايي بررسي و ارزيابي از عكسهاي كاملا رسمي و در اندازه كوچك (مانند عكس هاي پرسنلي) استفاده نماييد. هرچند باتوجه به كنترل شديد مديران سايت براي عدم نمايش عكسهاي بي حجاب ، احتمال سوء استفاده از عكسها كاهش ميبايد وليكن بهرحال درصورت قراردادن عكسهاي خود در معرض نمايش ديگران ، مسئوليت هرگونه سوءاستفاده احتمالي از عكسهاي ارسالي برعهده خود شما ميباشد و سايت شریک زندگی هيچ مسئوليتي در اين زمينه برعهده نميگيرد.

حریم خصوصی

1. ما اطلاعات شخصی شما مانند ایمیل و شماره تماس را در اختیار دیگران قرار نمیدهیم.

2. اطلاعات تماس شما به صورت پیش فرض به کاربران سایت نمایش داده نمیشود مگر اینکه در بخش تنظیمات سایت به نحو دیگری آنرا تغییر دهید.

3. در صورت درخواست مقامات قضایی کشورها، ما اطلاعات لازم را در اختیار ایشان قرار خواهیم داد.

تغییر قوانین

1. قوانین سایت ممکن است به مرور زمان دستخوش تغییراتی شود، لذا شما موظفید تا به این صفحه مراجعه و آخرین تغییرات را مطالعه نمایید.