پرسش های متداول
چطور میشه برای شخصی پیام فرستاد بدون اینکه عضو ویژه باشیم؟و اینکه چطور میشه عضو ویژه شد؟

برای اینکه بتوانید به اعضاء دیگر سایت پیام ارسال نمائید حتما باید عضو ویژه باشید. برای عضو ویژه شدن کافیست ایمیل شما در سایت تائید شود. بعد از ثبت نام، ایمیلی از طرف سایت برای شما ارسال می شود که حاوی لینک تائید می باشید، در صورتیکه روی لینک مربوطه کلیک نمائید شما عضو ویژه می شوید. نکته مهم این است که برای عضو ویژه شدن نیاز به پرداخت نمی باشد و تمام خدمات سایت رایگان می باشد

چرا پیامهای دریافتی باز نمیشه؟

برای اینکه بتوانید از تمام امکانات سایت منجمله خواندن پیام های دریافتی بهره مند شوید می بایست عضو ویژه شوید. برای دریافت عضویت ویژه کافیست لینک تائید که به آدرس شما ایمیل شده است را تائید فرمائید. لازم به یادآوری است که کلیه خدمات سایت شریک زندگی رایگان می باشد.

چرا ایمیل اعتبارسنجی برای من ارسال نمی شود؟

ارسال ایمیل اعتبارسنجی بصورت خودکار می باشد و برای همه اعضاء ارسال می شود . اگر ایمیل را دریافت ننموده اید امکان دارد ایمیلی که با آن عضو سایت شده اید ایمیلی غیرواقعی است یا اینکه ایمیل به شما ارسال شده است ولی داخل Inbox نیست ، در اینصورت لطفا Spam ها رانیز کنترل نمائید و به سرویس دهنده ایمیل هم اعلام دارید که ایمیل فوق، اسپم نیست .

من عضو شدم و بدون انکه حتی فعالیتی تو سایت داشته باشم مسدود شدم . چرا؟

همانطور که می دانید بعد از عضویت، ایمیل اعتبارسنجی از طرف سایت برای شما ارسال می شود چنانچه ایمیل فوق مرجوع (برگشت بخورد) شود یعنی اینکه ایمیلی که با آن عضو سایت شده اید غیرواقعی می باشد. در نتیجه بصورت خودکار حساب کاربری شما مسدود می شود تا دیگر اعضاء به اشتباه نیفتند و برای شما پیام ارسال ننمایند.

چرا وقتی روی لینک اعتبارسنجی داخل ایمیل کلیک می کنم، اتفاقی نمی افتد و داخل سایت نمی شوم؟

این مشکل فقط برای کاربران داخل ایران می باشد چون سرویس دهنده سایت، به کاربران داخل ایران خدمات نمی دهد. دوستان ایرانی همانگونه که آی پی خود را تغییر دادید و در سایت ثبت نام کردید، به همان شیوه هم باید ایمیل خود را باز کرده و روی لینک اعتبارسنجی کلیک نمائید. بطور کلی همانگونه فیسبوک را می بینید سایت شریک زندگی را هم به همان شیوه ببینید.

من عضو شدم ولی نمی دونم چطوری وارد سایت بشم و به پروفایلم دسترسی داشته باشم.

در صفحه اول سایت، گوشه سمت چپ - بالا، از لینک "ورود اعضاء" می توانید وارد سایت شوید.

چرا برای هرکسی که پیام میدم هیچگونه جوابی دریافت نمیکنم؟آیا سایت بسته؟یا کاربرااستفاده نمیکنن؟

تمام پیام های شما ارسال می گردد . برای اینکه پاسخ پیام ها را دریافت دارید اول باید بازدید کننده داشه باشید. برای اینکه پروفایلتون بازدید داشته باشد، نیاز به ایجاد جذابیت در پروفایل است که دراین خصوص مقالات فراوانی در اینترنت وجود دارد که شما را راهنمایی می کند که پروفایل جذابی درست کنید. ما فکر می کنیم که اگر پروفایل خودتان را تکمیل کنید و درمورد همسردلخواه هم توضیحاتی داشته باشید و از همه مهمتر عکس داشته باشید، تا حدود زیادی پروفایلتون جذاب می شود.خانم ها معمولا به پروفایل های بدون عکس پاسخ نمی دهند. مطلب بعدی که خیلی مهم است ، به پروفایل کسی که می خواهید برای ایشان پیام ارسال کنید دقت نمائید. به عنوان مثال اگر خانمی قید کرده اند که دنبال شخصی در یک حدود سنی خاص می گردند که احتمالا با شما تناسب ندارد، وقتی پیام ارسال می کنید علی القاعده نباید منتظر پاسخی هم باشید.توصیه اکید می کنیم که پروفایل ها را با دقت مطالعه نمائید تا پیام های شما حالت مزاحمت نداشته باشند. مطلب آخر، چیدمان پروفایل ها در نتیجه جستجو ها بصورت پیش فرض بر اساس آخرین ورود کاربران می باشد در نتیجه هر چه بیشتر به سایت مراجعه داشته باشید شانس دیده شدن پروفایل شما بیشتر می شود.

عکس خصوصی چیست؟

وقتی شما عکسی را به عنوان عکس خصوصی آپلود می کنید، این عکس به کاربران دیگر نمایش داده نمی شود ولی در پروفایل شما لینکی فعال می شود که نشان دهنده این است که شما دارای عکس خصوصی هستید و کاربران می توانند از شما درخواست کنند که عکس خصوصی شما را ببینند. در صورت موافقت شما، کاربری که شما با درخواست ایشان موافقت نموده اید می تواند عکس خصوصی شما را به مدت 30 روز ببیند.